10 votes

Пропозиція suggestion Новий

Я б хотів користуватись Вашим продуктом але, мені потрібно такі речі:
1. Щоб рахунок-фактуру можна було називати рахунком.
2. Щоб в рахунку значок UAH можна було змінити на грн.
3. Щоб в накладній продукт називався відповідно до рахунку "Найменування"
4. Щоб в накладній була можливість відключати стовпчик ПДВ та стовчик Вартість БРУТТО
5. Щоб в накладній замість ціна нетто писало просто ціна за одиницю і підсумок, за аналогією як в рахунку.
6. Щоб в накладній в низу стояла сума прописом


Anonymous чт., 17 лют. 2022, 13:52:13 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня, дякуємо за пропозиції.
Пропозиції клієнтів допомагають нам розвивати нашу систему, ми намагаємося поступово вводити деякі із запропонованих функцій в систему. Ми заохочуємо користувачів голосувати за пропозиції, які Ви хотіли б бачити в Bitfaktura, голоси користувачів можуть вплинути на процес додавання пропозицій до системи.

Щоб змінити назву з рахунок-фактура на рахунок, потрібно перейти до Налаштування > Налаштування аккаунта > Налаштування друку > "Власні назви документів" змінити назву на потрібну і зберегти зміни.

З повагою, Тетяна.

more »
5 votes

Вітаю! Зробіть будь-ласка автоматичне заповнення реквізитів контрагента по ЄДРПОУ
Ця фішка зараз багато де є, і додасть користувачам зручності, а вам конкурентних переваг.

Доступ до реестру по API можна отримати наприклад тут https://nais.gov.ua/registers
Колись Мінюст викладав великий файл бази данних ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ЮРИДИЧНИХ ОСІБ, ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ ТА ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ. Не знаю як зараз, но ви напевно знаєте набагато більше варіантів.

Дякую


Anonymous вт., 05 лип. 2022, 12:31:47 +0200 1 comment
Відповідь:

Доброго дня, дякуємо за Вашу пропозицію.
Пропозиції клієнтів допомагають нам розвивати нашу систему, ми намагаємося поступово вводити деякі із запропонованих функцій в систему. Ми заохочуємо користувачів голосувати за пропозиції, які Ви хотіли б бачити в Bitfaktura, голоси користувачів можуть вплинути на процес додавання пропозицій до системи.

З повагою, Тетяна.

more »
3 votes

Додаток для android suggestion Новий

Не вистачає додатоку для android


Anonymous ср., 28 вер. 2022, 23:02:25 +0200 1 comment
Відповідь:

Доброго дня, дякуємо за Вашу пропозицію.
Наразі у нас є додаток тільки на iOS, додаток для android швидше за все буде доступний до кінця року, про що ми Вас обов'язково повідомимо.

З повагою, Тетяна.

more »
3 votes

ПРИ ФОРМУВАННІ АКТУ ВИКОНАНИХ РОБІТ НА БЛАНКУ ФОРМУЄТЬСЯ : ДАТА ДРУКУ. БУХГАЛТЕРА НЕ ПРИЙМАЮТЬ ДО УВАГИ ТАКІ АКТИ, ТАК ЯК ДАТА ДРУКУ ЦЕ НЕ ДАТА ВИКОНАНИХ РОБІТ ЧИ НАДАНИХ ПОСЛУГ. ТОМУ ТАКИЙ АКТ -ЦЕ ПРОСТО ПАПІРЕЦЬ. ПРОПОНУЮ ЗАБРАТИ СЛОВО "ДРУКУ" А ЗАЛИШИТИ ПРОСТО ДАТУ. ОНЛАЙН ПІДТРИМКА НЕ МОЖЕ ВИРІШИТИ ЦЕ. ПРОПОНУЮТЬ ЦЕ ЗРОБИТИ САМОСТІЙНО.МОЖЕ ХТОСЬ ПОСИЛИТЬ?


Anonymous ср., 20 лип. 2022, 12:56:39 +0200 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
дякуємо за Вашу пропозицію. Пропозицію було передано до відділу розвитку продукту. Як тільки отримаю інформацію про введення змін, одразу Вас про це поінформую в наступному повідомленні.

З повагою, Тетяна.

more »
3 votes

Добавить функцию, при выделении нескольких счетов в реестре счетов, массового создания дубликатов только с текущей датой создания и новым порядком номером.


Anonymous вт., 28 черв. 2022, 16:26:22 +0200 1 comment
Відповідь:

Здравствуйте, спасибо за предложения.
Предложения клиентов помогают нам развивать нашу систему, мы стараемся постепенно вводить некоторые из предлагаемых функций в систему. Мы поощряем пользователей голосовать за предложения, которые Вы хотели бы видеть в Bitfaktura, голоса пользователей могут повлиять на процесс добавления предложений в систему.

С уважением, Татьяна.

more »
1 vote

Валюта в рахунках suggestion Новий

Давайте доробимо локалізаю документів для України!
В першу чергу потрібно локалізувати валюту.
Зараз UAH, потрібно грн./гривень/гривна
Для всіх типів документів.
Я оплатив річний пакет і хочу зрозуміти що ви готові удосконалити ваш сервіс.
Якщо буде звортній звязок, продовжу висвітлювання.


Anonymous чт., 11 трав. 2023, 14:13:37 +0200 1 comment
Відповідь:

Доброго дня, дякуємо за пропозицію.
Пропозиції клієнтів допомагають нам розвивати нашу систему, ми намагаємося поступово вводити деякі із запропонованих функцій в систему.
Пропозицію було передано до відділу розвитку продукту. Як тільки отримаю інформацію про введення змін, одразу Вас про це поінформую в наступному повідомленні.

З повагою, Тетяна.

more »
1 vote

В печатной форме
Дата распечатки / Printed at: 02.01.2023 - это нет такого поля в настройках
Срок оплаты / Data scadentă: 03.01.2023 это галочка не стоит, а поле выводит


Anonymous вт., 03 січ. 2023, 19:10:50 +0100 1 comment
Відповідь:

Добрый день,
нет возможности удаления строки "Дата распечатки", это возможно только с помощью создания собственного шаблона в Настройки > Настройки аккаунта > Шаблоны > Добавить новый шаблон. Возможность создания собственного шаблона доступен от тарифного плана Standard.
Чтобы не выводилась позиция "Срок оплаты", нужно редактировать документ и в поле "Дата оплати" выбрать --не показувати--, и сохранить документ.

С уважением, Татьяна.

more »
1 vote

Прошу надати можливість встановлювати дату оплати вручну
А також валюту гривні вказувати як "грн"


Anonymous нд., 20 лист. 2022, 21:55:21 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
дату оплати можна додати вручну під час стоврення рахунку в полі "Дата оплати". Якщо в Налаштування > Налаштування акаунта > Конфігурація > Інші налаштування за замовчуванням під час виставлення рахунка-фактури, буде обрана функція з останнього рахунка-фактури тоді поле "Дата оплати" виповниться автоматично для новоро рахунку, але як вже було згадано вище, це поле можна змінити вручну під час створення або редагування документа.
На даний момент немає можливості зміни UAH на ГРН, але завдання на можливість зміни цього вже знаходиться в нашого програміста.

З повагою, Тетяна.

more »
1 vote

В справочник Клиентов, в поле email сделать возможнось вносить несколько адресов почти через символ ";".
У клиентов часто бывает несколько адресов, куда нужно отправить документ, а ";" потом корректно воспринимается почтовыми службами.


Anonymous чт., 30 черв. 2022, 10:23:34 +0200 1 comment
Відповідь:

Добрый день,
чтобы добавить дополнительный адрес электронной почты для клиента, укажите его при отправке электронного письма, разделяя отдельные адреса запятой, например: email1@назва.ua, email2@назва.ua, email3@назва.ua

Также возможно таким образом сохранить несколько адресов для клиента прямо в его карточке. Вам следует перейти на вкладку «Клиенты», щелкнуть имя выбранного клиента, а затем нажать «Редактировать» и ввести адреса электронной почты, разделенные запятыми, в поле «E-mail», как в примере выше. Когда мы добавим несколько e-mail таким образом, они будут автоматически запрашиваться при отправке электронной почты.

С уважением, Татьяна.

more »
0 votes

ФОП друга група suggestion Новий

Доброго дня! Підкажіть будь ласка як зробити видаткову накладну


Anonymous сб., 08 черв. 2024, 09:41:44 +0200 1 comment
Відповідь:

Доброго дня.
Дякуємо за звернення.

Видаткова накладна у нашому сервісі входить в Складські документи. Функція Склади доступна від тарифного плану Standard.
Щоб створити видаткову накладну, з початку потрібно перейти в Налаштування > Налаштування акаунта, активувати функцію 'Управління складом' і зберегти зміни. Після цього у верхньому меню з'явиться доступ до Складу, якщо перейдемо до нього, побачимо доступ до Складських документів, потім можна створити Новий документ і під рубрикою Тип, з доступних документів потрібно вибрати "Видаткова накладна'. Або можна одразу перейти до закладки Склад > Видання.

Крім цього, до документу рахунок-фактура можна прив'язати складський документ. Для цього потрібно перейти до перегляду рахунка-фактури, і у верхній панелі вибрати Складські документи > Додати складський документ > OK, в новому вікні автоматично буде створена накладна.

В налаштуваннях можна також активувати опцію, щоб до рахунка-фактури були автоматично генеровані документи видачі та прийому. Для цього потрібно перейти в Налаштування акаунта > Конфігурація > Склади і з Off змінити на Створення документа.

Більше про опцію управління складом залишаю в посиланні нижче:
https://dopomoha.bitfaktura.com.ua/106626830-Aktyvuvannya-funktsiyi-skladu-ta-upravlinnya-skladom

more »
0 votes

dfd suggestion Новий

efsfsdf


uar950712 вт., 07 трав. 2024, 20:54:41 +0200 0 comments
more »
0 votes

конвертація у excel question Новий

Доброго дня. Як зберегли рахунок у флорматі excel?


Anonymous пт., 13 жовт. 2023, 10:20:52 +0200 1 comment
Відповідь:

Добрый день, 

благодарим Вас за обращениe. Для того чтобы записать документ в формате XLS необходимо войти во вкладку Доходы>Счета-фактуры>отметить галочкой нужный документ>в правом верхнем углу нажать Экспорт/Распечатки>экспорт в xls (с позициями счетов фактур). 

Отправляю инструкцию в Базе знаний: https://pomoc.fakturownia.pl/327434-Jak-wyeksportowac-do-pliku-EXCEL-lub-wydrukowac-faktury-z-wybranego-okresu

 


З повагою,
Kristina Kiseleva

--
 
--

Для додаткової інформації про програмне забезпечення, ознайомтесь:
База Знань: https://dopomoha.bitfaktura.com.ua
FAQ: https://bitfaktura.com.ua/faq
 

Добрый день, 

благодарим Вас за обращениe. Для того чтобы записать документ ф ормате XLS необходимо войти во вкладку Доходы>Счета-фактуры>отметить галочкой нужный документ>В правом верхнем углу нажать Экспорт/Распечатки>экспорт в xls (с позициями счетов фактур). 

Отправляю инструкцию в Базе знаний: https://pomoc.fakturownia.pl/327434-Jak-wyeksportowac-do-pliku-EXCEL-lub-wydrukowac-faktury-z-wybranego-okresu

more »
0 votes

Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи можна перейменувати стовпець? чи можна видалити не потрібний стовпець?


Anonymous пн., 05 черв. 2023, 19:16:30 +0200 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
уточніть будь ласка, про який саме стовпець Вам йдеться?

Від тарифу Стандард можна також створити власний шаблон рахунку в мові HTML та CSS з використанням Handlebars. Для цього потрібно перейти в меню Налаштування > Налаштування акаунта > Шаблони > Додати новий шаблон.

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

видаткова накладна suggestion Новий

добрий день. чому не має такої форми документів як "видаткова накладна". ми своїм клієнтам виставляємо "акт надання послуг" і деяким компаніям такі документи не підходять.
було б добре якщо б ви добавили розділ "видаткова накладна"


Anonymous чт., 23 лют. 2023, 19:37:21 +0100 3 comments
Відповідь:

Доброго дня,
функція доступна від тарифу Standard.
Щоб створити видаткову накладну, з початку потрібно перейти в Налаштування > Налаштування акаунта, активувати функцію 'Управління складом' і зберегти зміни. Після цього у верхньому меню з'явиться доступ до Складу, якщо перейдемо до нього, побачимо доступ до Складських документів, потім можна створити Новий документ і під рубрикою Тип, з доступних документів потрібно вибрати "Видаткова накладна'. Або можна одразу перейти до закладки Склад > Видання.

Крім цього, до документу рхунок-фактура, можна прив'язати складський документ. Для цього потрібно перейти до перегляду рахунку-фактури, і у верхній панелі вибрати Складські документи > Додати складський документ > OK, в новому вікні автоматично буде створена накладна.

В налаштуваннях можна також активувати опцію щоб до рахунок-фактури були автоматично генеровані документи видачі та прийому. Для цього потрібно перейти в Налаштування акаунта > Конфігурація > Склади і з Off змінити на Створення документа > Зберегти.

Більше про опцію управління складом залишаю в посиланні нижче:
https://dopomoha.bitfaktura.com.ua/106626830--

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

Акт виконаних робіт suggestion Новий

Вітаю! При створенні АКТу немає змоги вписати наступну важливу для нас інформацію, а саме:
1. "Ми, що нижче підписалися, ВИКОНАВЕЦЬ - ФОП Прізвище Ім'я По батькові з однієї сторони, та ЗАМОВНИК – «Разовий», з другої сторони, склали цей акт про те, що наступні роботи (послуги):
(перелік послуг та інша інформація)
виконані у повному обсязі";

2. "Сторони не мають ніяких претензій одна до одної.";

3. Місце складання АКТу

На даний момент не виявили ці недоліки, які заважають користуватися нам Вашим софтом.
Також прикріпив зразок АКТу, який ми використовуємо для кращого розуміння.
Сподіваюсь на швидку реакцію, наперед дякую!


Anonymous вт., 18 квіт. 2023, 19:26:11 +0200 3 comments
Відповідь:

Доброго дня,
дякуємо за Ваші коментарі та пропозиції. Пропозиції було передано до відділу розвитку продукту. Як тільки отримаю інформацію про введення змін, одразу Вас про це поінформую в наступному повідомленні.

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

Bilderligs.com suggestion Новий

Компания с какой Я повязаний по поводу финансов.


Anonymous пн., 17 квіт. 2023, 18:25:52 +0200 3 comments
Відповідь:

Добрый день,
Вы контактируете с технической поддержкой программы BitFaktura.com.ua – это приложение для счетов-фактур.
Чем я могу вам помочь?

С уважением, Татьяна.

more »
0 votes

Наприклад накладної
Найменування т. /к-Ящиків/вага ящ/ціна кг/сумма
Цукерки/5 ящ /2кг/100грн/ 1000


Anonymous сб., 08 квіт. 2023, 14:23:41 +0200 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
уточніть будь ласка запитання.

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

ВИДАТКОВА НАКЛАДНА suggestion Новий

Чи можна на основі створеного рахунку ,створити ВИДАТКОВУ НАКЛАДНУ ?


Anonymous вт., 24 січ. 2023, 11:59:36 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня, щоб створити видаткову накладну, з початку потрібно перейти в Налаштування > Налаштування акаунта, активувати функцію 'Управління складом' і зберегти зміни. До рахунок-фактури можна прив'язати складський документ. Для цього потрібно перейти до перегляду рахунку-фактури, і у верхній панелі вибрати Складські документи > Додати складський документ > OK, в новому вікні автоматично буде створена накладна.

В налаштуваннях можна також активувати опцію щоб до рахунок-фактури були автоматично генеровані документи видачі та прийому. Для цього потрібно перейти в Налаштування акаунта > Конфігурація > Склади і з Off змінити на Створення документа > Зберегти.

Більше про опцію управління складом залишаю в посиланні нижче:
https://dopomoha.bitfaktura.com.ua/106626830--

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

В звітах, якій самє звіт відображає взаєморозрахунки з клієнтом
За період всі виставлені фактурі, зроблені оплати та сальдо на кінець періоду?


Anonymous чт., 12 січ. 2023, 20:43:34 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
такого звіту в програмі немає. Найбільш підходящі звіти це: Список доходів, Список витрат та Категорії доходів та витрат. Перші два можна генерувати по кожному конкретному клієнту окремо, натиснувши в "більше опцій".

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

Зробити інтеграцію з маркетплейсами Rozetka, Prom, Epacentr та інші


Anonymous чт., 12 січ. 2023, 19:02:18 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
дякуємо за Вашу пропозицію, на даний момент власної інтерграції з даними сервісами не маємо.
Наше API є загальнодоступним і в кожному тарифі користувачі мають можливість створити власну інтергацію. Інтеграцію можна створити на основі документації API:
https://github.com/bitfaktura-com-ua/api

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

як з рахунку зробити акт виконаних робіт? і чи можна так зробити? В рахунку і в акті потрібно добавити ще інформацію про авто модель та пробіг...


Anonymous вт., 10 січ. 2023, 12:37:10 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
додаткову інформацію можна додати в Нотатках під час створення\редагування документу, або в описі товару - в цьому випадку потрібно перейти в Налаштування > Налаштування акаунта > Конфігурація > Продукти та активувати "Опис товару на позиціях рахунків-фактур" > Зберегти.
Також можна додати додаткове поле на рахунку, яке можна самостійно назвати перейшовши в Налаштування > Налаштування акаунта > Конфігурація > Додаткове поле на позиціях рахунків-фактур.

Інструкція знаходиться за посиланням: https://dopomoha.bitfaktura.com.ua/96940224--

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

Виділення кольором suggestion Новий

Вітаю!
Прохання додати можливість оплачених та проведених рахунків виділяти потрібним кольором у розділі - "Рахунки-фактури"


Anonymous пн., 02 січ. 2023, 01:21:15 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
дякуємо за Вашу пропозицію. На даний момент в програмі можна змінити статус документів.
Залишаю посилання до інструкції:
https://dopomoha.bitfaktura.com.ua/91462287--

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

Вітання!
Прохання додати можливість списування товару зі складу тільки після формування видвткової накладної по відповідному рахунку.


Anonymous пн., 02 січ. 2023, 01:18:13 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня, товар списується зі складу тільки після створення документу видачі, на приклад після формування видаткової накладної, створення рахунків не зменшує кількості товару на складі.
В налаштуваннях можна також активувати опцію, щоб до рахунок-фактури були автоматично генеровані документи видачі та прийому. Для цього потрібно перейти в Налаштування > Налаштування акаунта > Конфігурація > Склади і з Off змінити на Створення документа > Зберегти.

Більше про функцію управління складом залишаю в посиланні нижче:
https://dopomoha.bitfaktura.com.ua/106626830--

З повагою, Тетяна.

more »
0 votes

При оформленні рахунку фактури дублювання IBAN


Anonymous пт., 18 лист. 2022, 11:39:05 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня,
на Вашому акаунті в Налаштівання > Дані фірми в полі "Банківський рахунок" впроведжений два рази номер того самого рахунку, які відділені між собою пробілом.

З повагою, Тетяна

more »
0 votes

Для зручності виставлення рахунків, додайте можливість виставляти рахунки з передплатою
Мати можливість обирати % передплати і відповідно суму оплати
Anonymous пт., 18 лист. 2022, 11:37:29 +0100 1 comment
Відповідь:

Доброго дня, дякуємо за Вашу пропозицію.
Пропозиції клієнтів допомагають нам розвивати нашу систему, ми намагаємося поступово вводити деякі із запропонованих функцій в систему. Ми заохочуємо користувачів голосувати за пропозиції, які Ви хотіли б бачити в Bitfaktura, голоси користувачів можуть вплинути на процес додавання пропозицій до системи.

З повагою, Тетяна.

more »